SoundVolume
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoundVolume

Muusika foorum.
 
PealehtGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Zum JA Limbu

Go down 
AutorTeade
Sound-X
Admin
Admin
Sound-X


Postituste arv : 169
Registration date : 20/06/2007

Zum JA Limbu Empty
PostitaminePealkiri: Zum JA Limbu   Zum JA Limbu Icon_minitimeLaup Aug 04, 2007 3:43 pm

Zum JA Limbu 054875422ac8b8

Limbu:
Janek Lindberg ehk Limbu on pärit Lääne-Virumaalt. Ta on sündinud 18. veebruaril 1983. aastal. Noor muusik Limbu alustas lugude kokkupanekut, mille stiiliks on Dance, Trance ning Hip-Hop 2001-2002 aastal.

“Muusika on olnud mu sõber juba väiksest peale. Seda märkasid ka mu vanemad ning otsustasid mulle 12 sünnipäevaks kinkida süntesaatori. Sellest ajast peale tekkis mul huvi tegeleda muusikaga põhjalikumalt. Onu oli nõus mind õpetama, kuna ta sellel alal spetsialist. Sealt on edasi läinud ka mu praegune muusikutee.

Praegugi on minu igapäevaseks tegevuseks süntesaatori mängimine - muusika loomine. Minu elu üks tähtsaim punkt on luua muusikat ja eesmärgiks on saavutada head muusikat!„

Zum:
Kadri Kivirand ehk Zum on pärit Ida-Virumaalt, sündinud on ta 30. juulil 1988. aastal. Noor laulja Zum alustas laulmisega juba lasteaias, koolis laulis laulukooris ja 15 aastaselt läks laulustuudiosse, kus laulab praegugi. Muusika on olnud tema saatjaks juba väga väikesest peale ja kindlasti on see tähtsal kohal ka tulevikus!

Zum JA Limbu Singli%20tagukaas
Tagasi üles Go down
https://soundvolume.forum.co.ee
 
Zum JA Limbu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
SoundVolume :: Muusika :: Pop-
Hüppa: