SoundVolume
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoundVolume

Muusika foorum.
 
PealehtGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Shakira

Go down 
AutorTeade
Sound-X
Admin
Admin
Sound-X


Postituste arv : 169
Registration date : 20/06/2007

Shakira Empty
PostitaminePealkiri: Shakira   Shakira Icon_minitimeNelj Juun 21, 2007 3:44 pm

See juhtus eelmise aasta 22. veebruaril, mil jagati taas Grammy auhindu kui parimaks ladina-ameerika popalbmi loojaks kuulutatud Shakira lavale tõusnuna kallistas pikalt ja kirglikult tema edule suure panuse andnud kunagist laulukuningannat Gloria Estefan’i ning ülistas tänukõnes oma kodumaad Columbiat ja selle rahvast. Täna tunneb teda juba pea terve maailm ning esimene ingliskeelne 13-looline album “Laundry Service” sulandub meisse kui tavaline ameerikalik muusikafilosoofia: “Go ahead -- jump on the bandwagon”.

Shakira võrratust tantsusinglist “Whenever, Wherever” alustades kulgeb tema muusika väga laialdasel pinnal, klassikaliste tangode ja kantriga kuni popi ja isegi rockini välja. Lauljannat ennast tasub võrrelda filosoofiliselt sellise kuulsusega kui Jewel ent kõlalt meenutab ta ehk hoopiski rohkem kanadalannat Alanis Morissette’i. Shakira ise tunnistab oma albumi kohta järgnevat: "Ma tundsin end kui puhtaks pestud sellest kuidas ma varem maailma vaatasin, seepärast ma nimetasingi uue albumi "Laundry Service". "Ma olen seda hetke oodanud kogu elu ja praegu tundub mulle kõik õige". "Selles on palju adrenaliini".

Shakira 7733120shakiramusic33200614112PM
Tagasi üles Go down
https://soundvolume.forum.co.ee
 
Shakira
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
SoundVolume :: Muusika :: Pop-
Hüppa: